Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 0226 811 51 82

Hakkımızda

2011 yılından beri faaliyet göstermekte olan ARESMAK, toplam kalite yönetimi çerçevesinde, standartlarını en üst seviyede tutarak, özellikle anahtar teslim işleri, kaliteli, zamanında ve güvenle amacına uygun olarak üretmek ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Endüstriyel tesis sektörünün geniş ürün yelpazesini, mühendislik becerisi ile birleştirerek gün geçtikçe geliştiren, imalat ve montajda azami özeni göstererek müşteri memnuniyetini ön planda tutan ARESMAK özellikle yerinde montaj tekniklerinde çözüme yönelik çalışmaları ilke edinmiştir. 

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip eden ARESMAK, yenilediği makine parkurunda, konusunda uzman profesyonel ekibi ile; İnşaat, sağlık, otomotiv, gıda, tekstil gibi ana sektörler dışında ihtiyaca özel uygulamalarında dahil olduğu tüm sektörlerde “Endüstriyel tesis proses borulama, proses tankları, makine imalat ve montajları” gibi ihtiyaca yönelik özel uygulamalarında dahil olduğu konularda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz, markamız ve kurumunuz adına ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaları ekip ruhu çerçevesinde değerlendirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak, sizlerden gelecek her türlü talebi özenle ve zamanla karşılamaktır.